سامانه همراه بانک پارسیان در راستای ساده کردن سامانه بانکی و ارائه خدمات اطلاع رسانی نوین به مشتریان اقدام به انتشار همراه بانک پارسیان برای سیستم عامل اندروید نموده است . این برنامه قابلیت نصب بر روی کلیه گوشی ها سیستم عامل اندروید را دارد . به منظور رفاه مشتریان , سامانه همراه بانک پارسیان دارای قسمت هایی متنوع بوده که با دریافت همراه بانک پارسیان  نیاز به مراجعه حضوری به شعب این بانک وجود نخواهد داشت . سامانه همراه بانک پارسیان دارای قسمت های مختلفی نظیر , انتقال وجه به حساب , دریافت موجودی , دریافت کارت شارج , پرداخت قبوض و سيستم پرسش و پاسخ بانك می باشد . کاربران با نصب همراه بانک پارسیان می توانند بدون نياز به ارسال پیام کوتاه به صورت دستی فقط با انتخاب منوی مربوطه از روی گوشی , از کلیه خدمات خاص و عام سيستم PMB استفاده نموده و از جزئيات فعاليتهاي بانكي حساب خود بدون نياز به مراجعه به شعبه مطلع گردد . همچنین امکان تبادل اطلاعات در بستر GPRS فراهم شده که در نسخه های بعدی همراه با سایر امکانات پیشرفته  به سامانه همراه بانک پارسیان افزوده خواهد شد .

 

 

 

دانلود Parsian Mobile Banking - همراه بانک پارسیان برای اندروید

 

 

 

تذکر: در صورت داشتن نسخه قدیمی جهت نصب لازم است نسخه قبل گوشی را حذف کنید . لازم به ذکر است که خدمات همراه بانک پارسیان در طول ایام هفته به صورت 24 ساعت فعال می باشد . مشتريان فاقد اين سرويس مي توانند با مراجعه به شعب بانک و تکميل فرمهاي مربوطه نسبت به دريافت اين سرويس اقدام نمايند. در صورت داشتن هرگونه سوال یا انتقاد با نظرات گرم خودتان گروه هدف دانلود را مطلع سازید .

 

ویژگی های همراه بانک پارسیان  :

•  امکان پرداخت وجه و دریافت موجودی

• امکان دریافت کارت شارج برای انواع سیم کارت های تالیا , ایرانسل , همراه اول

• امکان استفاده از سيستم پرسش و پاسخ بانك

• کاملا رایگان !

•   و ..
✔  نسخه :   1.1.0.4 

✔ سایت سازنده : parsian bank

[QR size=”150×150″ link=”yes”]http://dl.hadafdownload.com/mobile/Android/Software/Bank%20parsian%201.1.0.4%20-%20[HadafDownload.com].apk[/QR]