اگر شما نیز یکی از کاربرانی هستید که از محیط سرد و کسل کننده دسکتاپ خودتان خسته شده اید ! پیشنهاد ما استفاده از مجموعه  Sunset Wallpaper 2015  والپیپر غروب خورشید خواهد بود . والپیپرها مجموعه تصاویر با کیفیت با وضوح بسیار بالا می باشند که مناسب برای استفاده دسکتاپ می باشند . این مجموعه شامل تصاویری بی نظیر از غروب خورشید در کنار مناطقی همچون دریاها , کوه ها , جنگل و سایر مناظر طبیعی می باشد . این مجموعه شامل تصاویری با کیفیت بسیار بالا همراه با وضوح تصویری 480×640  می باشند که مناسب برای استفاده در تمامی اسمارت فون ها می باشد . در ادامه می توانید  مجموعه والپیپر غروب خورشید را به صورت رایگان از وبسایت هدف دانلود دریافت نمایید . در صورت داشتن هرگونه پرسش , انتقاد یا پیشنهاد با نظرات گرم خودتان گروه هدف دانلود را مطلع سازید.

 

 

 

دانلود مجموعه والپیپر غروب خورشید

 

 

 

دانلود مجموعه والپیپر غروب خورشید  دانلود مجموعه والپیپر غروب خورشید دانلود مجموعه والپیپر غروب خورشید دانلود مجموعه والپیپر غروب خورشید

 

ویژگی های مجموعه  والپیپر غروب خورشید :

•  مناسب برای استفاده در تمام اسمارت فون ها

مجموعه ای زیبا از تصاویر زیبا از غروب خورشید در نقاط مختلف دنیا

مجموعه ای کامل شامل 35 تصویر با کیفیت HD

نمونه تصاویر دیگر از این مجموعه والپیپر زیبا را می توانید از قسمت  دانلود مشاهده نمایید . در صورت بروز هرگونه مشکل احتمالی در دریافت تصاویر با نظرات گرم خودتان ما را مطلع سازید .