امروزه با گسترش روز افزون اسمارت فون های اندرویدی , تمایل کاربران برای دریافت بازی ها و برنامه های سیستم عامل اندروید بیش از پیش افزایش یافته است . با توجه به انبوه مزایای اسمارت فون های اندرویدی اما همچنان برخی از مشکلات همانند کوچک بودن صفحه نمایش و یا کمبود باتری و غیره کاربران اندرویدی را رنج می دهد . برای عبور آسوده از این مشکل , پیشنهاد ما استفاده از برنامه BlueStacks خواهد بود . BlueStacks  ابزاری مناسب و کاربردی برای نصب و اجرای سیستم عامل اندروید بر روی کامپیوتر می باشد . بدین ترتیب شما می توانید سیستم عامل جذاب اندروید را بر روی کامپیوتر خود نصب و از اجرای بازی ها و برنامه های اندرویدی لذت ببرید . از ویژگی های منحصر به فرد بلواستکس می توان به امکان نصب تمامی نرم افزارها , بازی ها همراه با تهییه نسخه پشتیبان تحت سیستم عامل اندروید اشاره کرد . BlueStacks  با داشتن کتابخانه مجازی از بازی و برنامه های اندروید اشاره کرد که امکان قرار دادن بازی و یا برنامه اندرویدی را محیط دسکتاپ شما می دهد .0.9.17.4138 BlueStacks  جدیدترین نسخه بلواستکس 2015 می باشد که به تازگی منتشر شده است . در ادامه می توانید آموزش نصب برنامه های اندروید بر روی بلواستکس را مشاهده و این نرم افزار بی نظیر را دریافت نمایید .

 

 

 

اجرای برنامه های اندورید در کامپیوتر

 

 

 

وِیژگی های BlueStacks نصب برنامه های اندورید در کامپیوتر :

امکان نصب و اجرای تمامی برنامه و بازی های سیستم عامل اندروید

  تهییه نسخه پشتیبان از سیستم عامل اندروید

  امکان قرار دادن آیکون بازی و برنامه های اندروید در صفحه دسکتاپ

•  سرعت بسیار بالا همراه با گرافیکی مناسب همانند سیستم عامل اندروید

•  محیط کاربری ساده و کاربرپسند

•  کم حجم و کاملا  رایگان

 

✔  نسخه :  0.9.17.4138
✔ اخرین نسخه منتشر شده این برنامه  در :  6 فروردین 1394

✔ سایت سازنده : Blue stacks

 

آموزش نصب برنامه های اندورید در کامپیوتر :

1 – خب در ابتدا نرم افزار بلواستکس را دانلود و نصب نمایید .

2- حالا نرم افزار رو اجرا کنید و ارتباط خودتون را اینترنت رو قطع نکنید , چراکه بلواستکس نیازمند اپدیت هست ! چیزی نزدیک به 10-15 دقیقه با توجه به سرعت اینترنت شما زمان خواهد برد . بعد 10-15 دقیقه لطفا نرم افزار را یک بار ببندید و مجدادا اجرا کنید .

 

نصب برنامه های اندورید در کامپیوتر

 

3- بعد از اپدیت نرم افزار , همانند تصویر زیر وارد محیط نرم افزار BlueStacks شوید

 

نصب برنامه های اندورید در کامپیوتر

.

4- در هنگام ورود برای اولین بار به نرم افزار BlueStacks خبری از بازی کلش اف کلنز و یا بازار و یا مارکت های دیگر نخواهد بود ! شما بایستی با Browser وارد صفحات وب شده و سپس برنامه یا بازی های مورد علاقه خودتان را دریافت نمایید . پیشنهاد مناسب استفاده از اندروید مارکت هایی مثل بازار و یا موبو گینی خواهد بود . چرا که به راحتی می توانید نرم افزار و برنامه های مورد استفاده خودتان را به راحتی نصب نمایید .  حال به عنوان مثال همانند تصویر زیر  وارد وبسایت هدف دانلود خواهیم شد و برنامه بازار را دانلود می کنیم .

.

اجرای برنامه های اندورید در کامپیوتر

دانلود 0.9.17.4138 BlueStacks - اجرای برنامه های اندورید در کامپیوتر

 

5- خب به همین راحتی می توانیم به نصب برنامه های اندورید در کامپیوتر بپردازیم و هر بازی و برنامه های اندرویدی را تحت Browser دریافت نماییم !

موفق باشید.