BlueStacks یک راه حل ساده برای اجرای بازی و برنامه های اندروید تحت سیستم عامل ویندوز می باشد ! شما می توانید به راحتی با سینک کردن بازی های اندروید با گوگل و یا فیسبوک به اجرای بازی های اندروید در ویندوز بپردازید ! از ویژگی های منحصر به فرد بلواستکس می توان به رابط کاربری عالی همراه با اعمال تنظیمات پیشرفته در قسمت Setting اشاره کرد ! کتابخانه مجازی , مرورگر حرفه ای و امکان تهییه نسخه پشتیبان از بازی و برنامه های تحت سیستم عامل اندروید اشاره کرد ! از ویژگی های افزوده شده به این نسخه می توان به رفع باگ های مشکل ساز در اجرای بلواستکس نظیر خارج شدن ناگهانی بازی و یا گیر کردن برنامه در هنگام ورود در قسمت ( initializing )  , امکان فارسی سازی کیبورد و امکان نمایش پیام ها و اطلاعات بازی و برنامه های اندروید در قالب قسمت notification اشاره کرد ! BlueStacks   با داشتن کتابخانه مجازی از بازی و برنامه های اندروید اشاره کرد که امکان قرار دادن بازی و یا برنامه اندرویدی را محیط دسکتاپ شما می دهد .0.9.25.5401 BlueStacks  جدیدترین نسخه بلواستکس 2015 می باشد که به تازگی منتشر شده است . در ادامه می توانید آموزش نصب برنامه های اندروید بر روی بلواستکس را از وبسایت هدف دانلود مشاهده و این نرم افزار بی نظیر را دریافت نمایید .

 

 

 

دانلود BlueStacks 0.9.25.5401 - شبیه ساز اندروید برای کامپیوتر

 

 

 

قابل توجه دوستانی که مشکلاتی نظیر گیر کردن بلواستکس در هنگام initializing و یا مشکل اجرا نشدن بلواستکس را داشتند با دریافت این نسخه می توانند به راحتی به اجرای بازی ها و برنامه های اندروید بپردازید !

.

وِیژگی های BlueStacks نصب برنامه های اندورید در کامپیوتر :

امکان نصب و اجرای تمامی برنامه و بازی های سیستم عامل اندروید

  تهییه نسخه پشتیبان از سیستم عامل اندروید

  امکان قرار دادن آیکون بازی و برنامه های اندروید در صفحه دسکتاپ

•  سرعت بسیار بالا همراه با گرافیکی مناسب همانند سیستم عامل اندروید

•  محیط کاربری ساده و کاربرپسند

•  کم حجم و کاملا  رایگان

 

✔  نسخه :  0.9.25.5401
✔ اخرین نسخه منتشر شده این برنامه  در :  9 خرداد  1394

✔ سایت سازنده : Blue stacks

 

آموزش نصب bluestacks شبیه ساز اندروید برای کامپیوتر :

1 – خب در ابتدا نرم افزار بلواستکس را دانلود و نصب نمایید .

2- حالا نرم افزار رو اجرا کنید و ارتباط خودتون را اینترنت رو قطع نکنید , چراکه بلواستکس نیازمند اپدیت هست ! چیزی نزدیک به 10-15 دقیقه با توجه به سرعت اینترنت شما زمان خواهد برد . بعد 10-15 دقیقه لطفا نرم افزار را یک بار ببندید و مجدادا اجرا کنید .

 

دانلود BlueStacks 0.9.25.5401 - شبیه ساز اندروید برای کامپیوتر

 

3- بعد از اپدیت نرم افزار , همانند تصویر زیر وارد محیط نرم افزار BlueStacks شوید

 

دانلود BlueStacks 0.9.25.5401 - شبیه ساز اندروید برای کامپیوتر

 

4- در هنگام ورود برای اولین بار به نرم افزار BlueStacks خبری از بازی کلش اف کلنز و یا بازار و یا مارکت های دیگر نخواهد بود ! شما بایستی با Browser وارد صفحات وب شده و سپس برنامه یا بازی های مورد علاقه خودتان را دریافت نمایید . پیشنهاد مناسب استفاده از اندروید مارکت هایی مثل بازار و یا موبو گینی خواهد بود . چرا که به راحتی می توانید نرم افزار و برنامه های مورد استفاده خودتان را به راحتی نصب نمایید .  حال به عنوان مثال همانند تصویر زیر  وارد وبسایت هدف دانلود خواهیم شد و برنامه بازار را دانلود می کنیم .

 

دانلود BlueStacks 0.9.25.5401 - شبیه ساز اندروید برای کامپیوتر

 

دانلود BlueStacks 0.9.25.5401 - شبیه ساز اندروید برای کامپیوتر

 

5- خب به همین راحتی می توانیم به نصب برنامه های اندورید در کامپیوتر بپردازیم و هر بازی و برنامه های اندرویدی را تحت Browser دریافت نماییم !

موفق باشید.