آموزش نصب اینستاگرام در کامپیوتر , آموزش نصب اندروید روی ویندوز , دانلود اینستگرام برای کامپیوتر , شبیه ساز اندروید اینستاگرام یکی از مطرح ترین شبکه های اجتماعی کاربران دنیای وب می باشد که هم اکنون با داشتن ده ها میلیون کاربر به یکی از پرمخاطب ترین رسانه های تصویری دنیا مبدل شده است ! اینستاگرام با وجود ارائه نسخه های مختلف اینستاگرام اندروید , اینستاگرام آی او اس نتوانسته نسخه ای مناسب برای سیستم عامل ویندوز ارائه نماید ! اگر شما نیز یکی از علاقه مندان اینستاگرام هستید و نصب اینستاگرام در کامپیوتر یکی از دغدغه های شماست همراه ما باشید . در آموزش قبلی  6.18.0 Instagram – اینستاگرام برای کامپیوتر  نحوه نصب اینستاگرام در کامپیوتر با نرم افزار pixta توضیح داده شد که مورد استقبال شما عزیزان واقع شد ! در روش جدید نصب اینستاگرام در کامپیوتر ما راهی بسیار آسان و 100 % تضمینی را به شما معرفی خواهیم کرد تا بتوانید به راحتی صفحه اینستاگرام خودتان را چک کنید و تصاویر و پیام های مورد نظرتان را در صفحه اینستاگرمتان منتشر کنید . نرم افزار شبیه ساز Nox App Player شبیه ساز اندروید نوکس ابزاری مناسب برای پیاده سازی بازی ها و برنامه های سیستم عامل اندروید بر روی سیستم عامل ویندوز می باشد ! این شبیه ساز یکی از بی نظیر ترین ابزارهای پیاده سازی سیستم عامل اندروید بر روی کامپیوتر می باشد .

 

 

 

آموزش نصب اینستاگرام در کامپیوتر با Nox App Player

 

 

 

❶ ابتدا نرم افزار مورد نیاز  نصب اینستاگرام در کامپیوتر (  Nox App Player ) را از لینک دانلود در ادامه مطلب دریافت کنید . پس از نصب نرم افزار با صفحه ای همانند تصویر زیر مواجه خواهید شد .

 

آموزش نصب اینستاگرام در کامپیوتر با Nox App Player

 

❷ پس از نصب برنامه با صفحه ای همانند تصویر زیر مواجه خواهید شد که تصویری کامل از محیط نرم افزار Nox App Player می باشد !  با وارد شدن به مرورگر ( browser ) می توانید آخرین نسخه اینستاگرام را از دنیای وب دریافت کنید . در صورت تمایل می توانید آخرین نسخه اینستاگرام برای اندروید را از اینجا دریافت نمایید .

 

 

آموزش نصب اینستاگرام در کامپیوتر با Nox App Player

 

 

❸ در گام بعدی پس نصب اینستاگرام در شبیه ساز اندروید می توانید همانند تصاویر زیر برنامه اینستاگرام در کامپیوتر را اجرا نمایید .

 

 

 

 

آموزش نصب اینستاگرام در کامپیوتر با Nox App Player

تصویر در حالتی که نرم افزار در حالت که ماکزیمم است

 

 

 

آموزش نصب اینستاگرام در کامپیوتر با Nox App Player

تصویر در حالتی که نرم افزار در حالت مینیمم است

در پایان شما شاهد آن هستید که نصب اینستاگرام در کامپیوتر به اتمام رسیده و می توانید به راحتی هرچه بیشتر در ابعاد بزرگ و کوچک به مشاهده و ارسال پیام های خود تحت اینستاگرام بپردازید ! نرم افزار شبیه ساز اندروید نوکس قابل استفاده برای تمامی علاقه مندان سیستم عامل اندروید می باشد و شما می توانید به راحتی تمامی فایل ها و برنامه های اجرا شده تحت سیستم عامل اندروید را در ویندوز توسط Nox App Player پیاده کنید .