Squadron 1945 یکی از جدیدترین بازی های سیستم عامل اندروید می باشد که توسط استودیوی بازی سازی ماگما منتشر شده است . بازی اندروید اسکادران 1945 یکی از مهیج ترین بازی های اندرویدی می باشد که به طورحتم مدت ها شما را سرگرم خواهد کرد . در این بازی شما ماموریتی حماسی برعهده دارید و باید با استفاده از خلاقیت و تمرکز بالا هواپیمای خودتان را از مناطق جنگی مختلف عبور دهید  و 30 سطح مختلف را پشت سر بگذارید ! Squadron 1945 نیاز صبر و حوصله بالایی می باشد شما باید با تمرکز و دقت بالا از برخورد هواپیما با شهاب سنگ های تاریک و بمب های آتشین آنها جلوگیری کنید ! شاید در ابتدای راه Squadron 1945 آسان به نظر برسد اما با طی کردن مسیر و افزوده شدن شهاب سنگ ها و بمب های آتشین متوجه خواهید شد که بازی اندروید اسکادران 1945 نیازمند تمرکز و صبر بالایی می باشد ! پس در صورتی که شما از اعصاب مناسبی برخوردار نیستید ما این بازی را به شما توصیه نخواهیم کرد.  😀 از ویژگی های منحصر به فرد بازی اندروید هواپیمای اسکادران می توان به وجود هواپیماهای مختلف همراه با وجود ده ها دستاورد بی نظیر اشاره کرد ! شما می توانید به راحتی هواپیما یا هیلیکوپتر جنگی خود را به تیرهای مختلف جنگی مسلح کنید و به نابودی شهاب سنگ های تاریک بپردازید .

 

 

 

دانلود Squadron 1945 1.0.1 - بازی اندروید اسکادران 1945

 

 

 

از قابلیت های دیگر بازی Squadron 1945 می توان به نگه داشتن زمان بازی اشاره کرد ! شما می توانید در صورت نیاز در حین بازی منوی پایین را لمس کرده تا بازی با سرعت بسیار کمی اجرا شده و شما فرصت تعویض هواپیما , تیرهای جنگی و غیره را داشته باشید . در پایان می توان وجود ویژگی هایی نظیر امکان کسب امتیاز بیشتر با طی مسافت بیشتر , گیم پلی بی نظیر بازی , وجود آهنگ های هیجان انگیز به هنگام اجرای بازی و انبوهی از ویژگی های دیگر را عاملی مهم در محبوبیت بازی اندروید اسکادران 1945 برشمرد . از این رو پیشنهاد می کنیم آخرین نسخه این بازی بی نظیر ار از وبسایت هدف دانلود دریافت نمایید .

 

ویژگی های Squadron 1945 بازی اندروید اسکادران 1945 :

فرصتی مناسب برای تست قدرت تمرکز و اعصابتان از طریق 30 مرحله جذاب

•  بکارگیری حالت های دشواری مختلف ! مبتدی , حرفه ای , متوسط

•  امکان کسب امتیاز های بیشتر و مقایسه آن با سایر دوستان از طریق اشتراک گذاری بازی

وجود دستاوردهای مختلف نظیر کسب مدال و قدرت های جادویی

فرصتی مناسب برای تبدیل شدن به خلبانی جنگنده و حرفه ای با جمع آوری ستاره ها و گشودن مراحل دیگر

گیم پلی منحصر به فرد بازی

✔  نسخه :  1.0.1
✔  اندروید مورد نیاز : 2.3  +

سایت سازنده : Magma

✔ بروزرسانی شده در تاریخ : 27 اردیبهشت 95

[QR size=”150×150″ link=”yes”]http://dl.hadafdownload.com/mobile/Android/Games/Squadron_1945%201.0.1_[www.HadafDownload.com].apk[/QR]