A-PDF Image Downsample یکی از کاربردی ترین نرم افزاری های کاهش حجم PDF می باشد . این نرم افزار با فشرده سازی بی نظیر خود قادر است فایل هایی پی دی اف با حجم بالا را به فایل های کم حجم تر فشرده و ذخیره نماید . برای سهولت استفاده از  A-PDF Image Downsample کافیست فایل PDF خود را یک بار ذخیره کنید , تا به همین سادگی با  کاهش حجم PDF فایلی کم حجم تر داشته باشید . امکان تنظیم ابعاد تصاویر موجود در اسناد پی دی اف , تنظیم کیفیت فایل های فشرده شده از Small Size تا Hight quality , بازکردن پسورد به هنگام فشرده سازی از ویژگی های منحصر به فرد نرم افزار کاهش حجم PDF می باشد . از قابلیت های دیگر این نرم افزار می توان به ذخیره سازی دسته ای فایل ها اشاره کرد . بدین منظور کافیست با باز کردن نرم افزار و فشردن گزینه Add دسته ای از فایل ها را انتخاب و به صورت یکجا و سریع با زدن گزینه Downsample and save as در محل مورد نظر خود ذخیره سازی کنید .

 

 

 

A-PDF Image Downsample 3.2.1 - نرم افزار کاهش حجم Pdf

 

 

نرم افزار به صورت 30 روزه و به صورت رایگان قابل استفاده است , به محض انتشار کرک به صورت فایل پیوست در اختیار شما عزیزان قرار داده خواهد شد . در صورت داشتن هرگونه نقد یا پیشنهاد با نظرات گرم خودتان گروه هدف دانلود را مطلع سازید .

 

ویژگی های نرم افزار کاهش حجم PDF :

پشتیبانی از رمزگشایی اسناد به هنگام فشرده سازی
امکان انتخاب دسته ای اسناد pdf برای تبدیل یکجا و سریع
پشتیبانی از قابلیت تنظیم کیفیت اطلاعات و تصاویر موجود در اسناد پی دی اف از حالت کم تا زیاد
مدیریت قدرتمند فایل ها همراه با رابط کاربری ساده و کاربرپسند
پشتیبانی از نسخه های مختلف ویندوز نظیر ویندوز 10 / 8 / 7 / Vista / XP / 2012 / 2008 / 2003 / 2000 / NT
[QR size=”150×150″ link=”yes”]http://dl.hadafdownload.com/Software/Office/Pdf/A-PDF_Image_Downsample_3.2.1-%5bHadafDownload.com%5d.zip[/QR]