Advanced Download Manager یک برنامه قدرتمند و محبوب مدیریت دانلود می باشد که شما می توانید فایل های خودتان با هر فرمتی که مایل باشید را دانلود کرده و در دستگاه اندرویدی خود ذخیره کنید . این اپلیکیشن اندرویدی می تواند تمام خواسته های شما را به مانند نسخه کامپیوتری دانلود منیجر را بر آورده کند.Advanced Download Manager این قابلیت را دارد که فایل هایی را که قصد دانلود انهارا در اینده دارید یا قصد دانلود انرا در هر زمان خاص دیگری را دارید از طریق تنظیمات موجود در ان زمان بندی کرده و برای دانلود قرار دهید . همچنین شما میتوانید با گروه بندی دانلود های خود هر فایل از هر نوع را در دسته بندی خاص خود قرار دهید . در اپلیکیشن دانلود منیجر شما میتوانید با استفاده از گزینه های توقف و یا از سر گیری  برای زمانی که اتصال اینترنت شما دچار مشکل شده است دانلود خود را متوقف کرده یا از سر گیرید. از ویژگی های برجسته Advanced Download Manager توانایی ذخیره خودکار فایل ها در دسته بندی های خاص خود است , به عنوان مثال زمانی که فیلمی را دانلود می کنید و در پوشه ای به نام “ویدیو” ذخیره می نمایید فایل های بعدی اگر یک فایل ویدئویی باشد به طور خودکار در همان پوشه ذخیره می شوند.بطور کلی Advanced Download Manager یک نرم افزار قدرتمند مدیریت دانلود می باشد که به لطف ان می توانید دستگاه اندرویدی خود را به یک مرکز مدیریت دانلود بی نظیر تبدیل نمایید.

 

 

دانلود 5.1.2 Advanced Download Manager - اپلیکیشن مدیریت دانلود اندروید

 

از نکات قابل توجه به هنگامي که ديگر از اسمارت فون خود استفاده نمي کنيد و مي خواهيد صفحه آن را خاموش کنيد و قصد دارید دانلود همچنان ادامه داشته باشد  توجه داشته باشيد که برنامه به طور کامل باز باشد يعني به طور تمام صفحه باز باشد.

از نکات قابل توجه دیگر می توان به زمان بندی دانلود اشاره کرد : به هنگام زمان بندی دانلود توجه داشته باشید اعداد زمان بندی بای  انگليسي تايپ شوند نه فارسي بدین منظور هنگام زمان بندی موقتا زمان خود را به زبان انگلیسی تغییر داده و اگر زبان مورد استفاده شما فارسی است مجدادا پس از تنظیم زبان به زبان فارسی بازگردانید.

 

ویژگی های Advanced Download Manager برنامه مدیریت دانلود قدرتمند     :

• امکان مدیریت فایل های دانلودی با توجه به نوع فایل.

• قابلیت زمانبندی دانلودها بصورت دلخواه و تعیین زمان مورد نظر.

• امکان توقف یا از سر گیری دانلودها در زمان اختلال در اتصال اینترنت شما.

• همگام سازی خودکار با دستگاه اندرویدی شما و پشتیبانی از اندرویدهای پایین .

• برخورداری از فضایی زیبا و جذاب و در عین حال ساده و کم حجم ورایگان.