خب امروز بعد از مدت ها با آموزش هیروی Abaddon دست به کار شدیم و هدفمون رو بر این گذاشتیم تا از این به بعد هر روز یک آموزش مفید و کاربردی از هیروهای دوتا2 رو برای شما عزیزان قرار بدیم . خب قابل توجه دوستانی که نمیدونن DOTA 2 چیه ! اینو باید عرض کنیم که دوتا 2 یکی از پرمخاطب ترین بازی های آنلاین هست که هم اکنون با پشتیبانی کمپانی VALVE در استیم در دسترس هست ! آموزش قهرمان های این بازی بی نظیر را به ترتیب حروف الفبا آغاز و آموزش های بعدی رو بر همین اساس قرار خواهیم داد و در انتهای آموزش از میان دوستانی که با نظراتشون در این مدت ما رو همراهی کردن جوایزی به صورت ایتم های زیبا از هیروهای مختلف قدردانی خواهد شد . از این رو پیشنهاد ما به شما عزیزان و علاقه مندان به این بازی , همراهی ما در این آموزش و آموزش های بعدی است . خب قبل از شروع آموزش هیروی Abaddon این نکته لازم به یادآوری هست که اگر آشنایی چندانی با این بازی ندارید لینک هایی که در ادامه مطلب قرار داده شده را مشاهده کنید .

 

 

آموزش هیروهای Dota 2 – آموزش هیروی Abaddon

 

 

آموزش شماره 1    ,  آموزش شماره 2  , آموزش شماره 3  , آموزش شماره 4

 
قبل شروع  آموزش هیروی Abaddon لازمه بگم اگه به هنگام آموزش از الفاظ ساده فقط برای روان تر شدن متن استفاده میشه امیدواریم برداشت بدی ازش نداشته باشید .  با فرض مطالعه 4 مقاله بالا آموزش رو شروع می کنیم !  شاید شما هم یکی از علاقه مندان بازی دوتا باشید که به تازگی با این بازی آشنا شده اید و قصد یادگیری هرچه سریعتر این بازی را داشته باشید ! لازمه بدونید این هیرو یا قهرمان یکی از بهترین گزینه ها برای یادگیری هرچه سریعتر بازی هست ! این هیرو با لول هایی که داره به این راحتی ها نمی میره و شما می تونید در هنگام بازی کمتر بمیرید و روند یادگیری خودتون رو با سرعت بیشتری دنبال کنید ! خب شاید پیش خودتون بگید این قهرمان چه نیروهایی داره که باعث دیر مردنش میشه ؟!!!!! لازمه بدونید Abaddon یک هیروی Melee – Support – Carry –  Durable هستش .

 

آموزش هیروی Abaddon :

 

لول ها یا نیروهای جادویی Abaddon به ترتیب از سمت چپ شامل :

 

 

آموزش هیروهای Dota 2 – آموزش هیروی Abaddon

Mist Coil  /   Aphotic Shield  / Curse of Avernus  / Borrowed Time

و وضعیت هیرو در ابتدای بازی  :

 

آموزش هیروهای Dota 2 – آموزش هیروی Abaddon

معرفی Level های Abaddon :

 

آموزش هیروهای Dota 2 – آموزش هیروی Abaddon

Mist Coil : کار این لول این هستش Abaddon یک واحد از خون خودش رو می تونه به دوستان یا دشمناش بزنه ! خب بدیهی هست که وقتی به دوستان بخوره باعث افزایش خون میشه و در صورتی که به دشمنان بخوره باعث کاهش خون دشمنان میشه ! این نیرو قابل استفاده برای خود هیرو نیست و به هنگام استفاده یک واحد خون مشخص از شما کم خواهد شد و به دوستان یا دشمنان شما زده خواهد شد !  مقدار واحد خونی که اهدا میشه یا کسر میشه به ترتیب ارتقا لول 100 / 150 / 200 / 250  خواهد بود و مقدار خونی که از شما به هنگام اهدای خون کم میشه به ترتیب ارتقا شامل 75 / 100 / 125 / 150 خواهد بود .

آموزش هیروهای Dota 2 – آموزش هیروی Abaddon

Aphotic Shield :  یک گارد دایره ای شکل همانند تصویر بالا دور هیرو ایجاد میشه که باعث ضد ضربه شدن هیرو میشه ! مانا مورد نیاز برای این لول با توجه به ارتقا به ترتیب شامل 115/110/105/100 خواهد شد . ( یعنی در بار اول اولی که این نیرو رو کسب کنید برای هر بار استفاده نیازمند 100 واحد مانا هستید ) مدت زمان بازگشت یا cooldown به ترتیب ارتقا شامل 6/8/10/12  ثانیه است این لول قابل استفاده توسط برای نیروهای خودی و خود هیرو هستش لازمه بدونید مورد استفاده نیروهای دشمن هم هست ! البته اگه شما به اشتباهی این لول رو روی دشمناتون بزنید ! از نکات قابل توجه در مورد ماندگاری این لول لازمه بدونیدکه به ترتیب ارتقا لول قادر به تحمل  110 / 140 / 170 / 200  دمیج   و 1 لول خواهد بود !

آموزش هیروهای Dota 2 – آموزش هیروی Abaddon

Curse of Avernus :  همونطور که در شکل میبینید عکس یک شمشیر خوشگل هست که خیلی به این قهرمان به هنگام حمله یا حتی فرار کمک میکنه ! در صورتی که این نیرو رو کسب کنید با هر ضربه ای که به دشمن وارد می کنید می تونید به تعداد مشخصی از سرعت دشمن کم کنید که مقدار کاهش سرعت دشمنان با ارتقا لول به ترتیب 8% / 12% / 16% / 20%  بیشتر خواهد شد  و % 15 به سرعت شما اضافه خواهد شد این باعث میشه که دشمن به راحتی از دست شما فرار نکنه و شما به راحتی اونو از بین ببرید . از نکات دیگه که باید اشاره کرد افزایش سرعت ضربات یا اتک اسپید بعد از هر ضربه با توجه به ارتقا لول شامل 10 / 20 / 30 / 40 خواهد ( یعنی در اولین باری که این لول گرفته بشه با هر ضربه 10 واحد به اتک اسپید شما اضافه خواهد شد )

آموزش هیروهای Dota 2 – آموزش هیروی Abaddon

 Borrowed Time : خب این لول اصلی ترین لول Abaddon هست که نیازی به مانا نداره و باعث میشه شما به یک تانک تمام عیار تبدیل بشید ! و cooldown این لول به ترتیب از 40/50/60 کمتر میشه و کارکرد این لول به 2 صورت خودکار و دستی هستش ! در صورتی که خون شما بسیار کم شه و در استانه مردن باشید این لول فعال میشه و خون شما رو مجدادا پر میکنه ! از نکات قابل توجه در مورد این لول این هست که هر ضربه به هنگام فعال شدن به این قهرمان بخوره باعث میشه خون سریعتر پر بشه ! پس این میتونه بسیار عالی کمک حال کسایی باشه که در هنگام جنگ 3-4 نفر ریختن رو سروشون و بهشون دارن اتک میدن ! این لول هم تا 3 مرتبه قابل ارتقا هست که در هر ارتقا قدرتمند تر و مدت زمان آن به ترتیب 4 / 5 / 6  بیشتر خواهد شد

نحوه گرفتن لول های Abaddon :

 

آموزش هیروهای Dota 2 – آموزش هیروی Abaddon

 

استراتژی بازی با Abaddon :

 

خب استراتژی بازی با این هیرو با توجه به سلایق متفاوته اما فک نکنم کسی اول بازی با این هیرو به جنگل بره یا .. واسه همین من توصیه می کنم در ابتدای بازی در لاین هایی حرکت کنید که همراه داشته باشید و در ادامه بتونید به دوستانتون مخصوصا در ابتدای بازی با استفاده از لول 2 و 1 کمک کنید ! دوستان تازه کار قبل از هر چیزی باید یاد بگیرن اتک اخر بدن و از دادن اتک های اضافی پرهیز کنند , در کنار یونیت های دشمن با رنج مشخص باشند که از لول ها عقب نمونند و نکته خاص دیگه ای نمی مونه در کل این هیرو بازی باهاش اسونه ! اگه سبک یا استراتژی خاصی از آموزش هیروی Abaddon مد نظرتون هست در نظرات اعلام کنید تا در همینجا قرار داده بشه

 

معرفی ایتم های پیشنهادی برای Abaddon :

 

آموزش هیروهای Dota 2 – آموزش هیروی Abaddon

 

این نکته لازم به یاداوری هست که این نحوه گرفتن لول و ایتم بسته به شرایط بازی می تونه متفاوت باشه و این فقط در قالب یک پیشنهاد برای شما عزیزان قرار داده شده امیدوارم آموزش هیروی Abaddon  کاربردی باشه ! تا آموزش بعدی که فک کنم Alchemist باشه بدروووووود