نرم افزار نمایش اطلاعات خلافی خودرو به راحتی هرچه تمام جزییات دقیقی از خلافی های خودروها که شامل شهر و محل دقیق تخلف , شرح و نوع هر تخلف , مبلغ هر تخلف و تاریخ هر تخلف را نمایش می دهد . از دیگر مزایای اپلیکیشن خلافی خودرو می توان به امکان نمایش لیست کامل تصادفات رانندگی همراه با جزئیات دقیق آن اشاره کرد .با استفاده از اپلیکیشن خلافی خودرو می توانید اطلاعات مناسبی از نحوه تخلف و راههای مناسب برای پیشگیری از تخلفات بعدی را مشاهده کنید به طور مثال مسیر هایی که بیشتر جریمه شده اید دقیقا کجا بوده تا در آن مسیر ها با احتیاط بیشتری رانندگی کنید و یا بعد از افزایش نرخ جرایم رانندگی میدانید چقدر جریمه شدید؟برای چی؟کی؟و کجا؟ و یا آیا میدانید جرایم خودروتان پس از شصت روز در صورت پرداخت نکردن دو برابر میشود؟ این موارد برخی از ویژگی های بی نظیر این اپلیکیشن می باشد . در ادامه می توانید با تصاویر و سایر ویژگی های بی نظیر اپلیکیشن خلافی خودرو آشنا شوید .

 

 

نرم افزار نمایش اطلاعات خلافی خودرو برای اندروید

 

 

نمایش اطلاعات خلافی , محل دقیق و ده ها ویژگی دیگر

با دریافت این برنامه دیگر نیاز به مراجعه به دفاتر پلیس + 10 نخواهید داشت

 

با استفاده از این اپلیکیشن دیگر نیازی نیست برای گرفتن لیست کامل خلافی خودروتان به دفاتر پلیس+10 مراجعه کنید در هر زمان میتوانید با یک کلیک شرح دقیق تخلفات خود را ببینید و پرداخت کنید. از نکاتی که باید در هنگام استفاده از این اپلیکیشن توجه نمایید عبارتند از :
1.تخلفاتی که مربوط به دو هفته اخیر میباشد هنوز وارد سیستم نشده و تمام تخلفات نمایش داده شده در این برنامه مربوط به قبل از دو هفته پیش میباشد.
2.سعی کنید هنگام استعلام خلافی،سرعت اینترنت شما مناسب باشد ،چون ممکن است در برخی مواقع به دلیل سرعت پایین اینترنت استعلام صورت نگیرد،کافیست چند بار دیگر امتحان کنید تا اتصال برقرار شود.

 

 

ویژگی های نمایش اطلاعات خلافی خودرو :

• برای استعلام و اجرای صحیح،لازم است که برنامه را از درون ایران اجرا کنید

• «لیست کامل خلافی خودرو» راهی برای مدیریت دقیق تخلفات

•  محیط کاربری ساده و کاربرپسند

•  نمایش دقیق اطلاعات خلافی و مسیرهای جریمه شدن

• عدم مراجعه به دفاتر پلیس + 10

 

 [QR size=”150×150″ link=”yes”]http://dl.hadafdownload.com/mobile/Android/Software/Khalafi_khodro_2.0_%5bHadafDownload.com%5d.apk[/QR]