اپلیکیشن Facebook Messenger نسخه رسمی شبکه اجتماعی فیسبوک است که برای کاربران اسمارت فون های اندرویدی منتشر شده است . اپلیکیشن  فیسبوک مسنجر امکان ارسال یا دریافت پیام های متنی , صوتی و تصویری را با دوستان و آشنایانتان فراهم می کند , شما می توانید ادامه چت یا مکالمات خود را بدون هرگونه مشکل در محیط وب کامپیوتر دنبال کنید . چت گروهی  و برقراری ارتباط همراه با تعیین نقطه مکانی شما ( در صورت تعیین ) از دیگر ویژگی های Facebook Messenger می باشد.

همانند سایر پیام رسان ها سازندگان فیسبوک مسنجر این امکان را در اختیار کاربران خود قرار داده اند تا تصاویر یا مکان زندگی را در پیام های متنی به اشتراک بگذارند . از دیگر قابلیت های گنجانده شده در فیسبوک مسنجر می توان به امکان ارسال و دریافت پیام با چند نفر به صورت همزمان اشاره کرد .

صدای زنگ زیبا پس از دریافت پیام , پشتیبانی از مجموعه استیکر های زیبا و جذاب , ارتباط سریع با دوستان , فعال بودن برنامه حتی در صورت خارج شدن ( در صورت دریافت پیام یا محتوای جدید ) , رابط کاربری زیبا و کاربرپسند از ویژگی های بی نظیر فیسبوک مسنجر است که توانسته مورد رضایت کاربران اندرویدی فیسبوک واقع شود . از این رو پیشنهاد می کنیم اگر شما نیز یکی از کاربران شبکه اجتماعی فیسبوک هستید , اپلیکیشن فیسبوک مسنجر را دریافت نمایید .

 

 

دانلود Facebook Messenger 106.0.0.23.70 نسخه جدید فیسبوک مسنجر

 

 

ویژگی های فیسبوک مسنجر Facebook Messenger:

•   با قابلیت آپلود عکس و شکلک بر روی کارت حافظه

•   همگام سازی دستگاه به اندرویدی  با حساب کاربری فیسبوک شما

•  دریافت پیام ها بدون اتصال به حساب کاربری فیسبوک

•  نمایش افراد و اکانت های آنلاین

•  چت گروهی و ایجاد و مدیریت گروه

• امکان نمایش موقعیت فعلی شما ( البته در صورتی که شما اجازه آن را بدهید )

• رابط کاربری زیبا و کاربرپسند

 

پیام رسان های مشابه Facebook Messenger  :

 دانلود Instagram Farsi 10.1.0 اپلیکیشن اینستاگرام فارسی اندروید

 دانلود Telegram Plus 3.7.0.4 – مسنجر تلگرام پلاس اندروید