GO Launcher EX یک لانچر بسیار محبوب و زیبا برای دستگاه های هوشمند اندرویدی می باشد و با بیش از یک میلیون دانلود طرفدارانه زیادی را به سوی خود جذب کرده است . لانچر ها برنامه هایی هستند که با نصب انها بر روی اسمارت فون های خود میتوانید جلوه ایی زیبا و بسیار جذاب و البته جدید به انها بدهید.

GO Launcher EX یک اپلیکیشن بسیار کاربردی است که می تواند بطور اساسی ظاهر دستگاه اندرویدی شما را تغییر دهد و ان را بسیار رنگارنگ و جلوه بصری خیلی بهتری یه دستگاه شما ببخشد.GO Launcher EX با برخورداری از تم های مختلف و زیبایی که دارد این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا با انتخاب هر کدام از انها زیبایی ظاهری اسمارت فون خود را دو چندان کنید .

همچنین شما می توانید هر یک از ایکون های صفحه نمایش خود را عوض کرده. این اپلیکیشن با برخورداری از پوسته های مختلف در بخش اب و هوایی و یا تقویم امکان تغییر هر یک از انها را نیز به شما می دهد.برخی از تم ها به شما این اجازه را میدهند که ایکون های خود را مثلا در یم دایره قرار داده و با چرخش آن به هر کدام که خواستید دسترسی سریع و آسان داشته باشید.بطور کلی GO Launcher EX می تواند در زمینه شخصی سازی دستگاه هوشمند اندرویدی کمک شایانی به شما بکند و در استفاده از اسمارت فون شما تجربه ای جدید در اختیارتان قرار دهد.

 

 

دانلود GO Launcher EX 2.26- لانچر محبوب و زیبا مخصوص اندروید

 

 

برخی از ویژگی ها GO Launcher EX  لانچر محبوب و زیبای اندرویدی :

•  برخورداری از انواع مختلفی از تم های زیبا و جذاب

• برخورداری از محیطی زیبا و جذاب و در عین حال ساده برای استفاده کاربران

•  برخورداری از انواع تم ها در زمینه اب و هوا و تقویم

• کمک به شخصی سازی دستگاه اندرویدی شما

• امکان سفارشی کردن بخش های مختلف لانچر