حذف دائمی فایل ها و پاک کردن اطلاعات بدون بازگشت در کامپیوتر با نرم افزار  Hardwipe

 

Hardwipe یک نرم افزار کاربردی حذف فایل ها و اطلاعات است. اگر شما هم جزو آن دسته از کسانی هستید که از کامپیوتر های خانگی و یا لب تاب استفاده میکنید احتمالا این اتفاق برای شما افتاده باشد که اطلاعاتی را از روی هارد درایو خود پاک کرده اید اما بعد از پاک کردن اطلاعات نگرانی این را دارید که مبادا کسانی که به هارد درایو شما دسترسی دارند اقدام به بازیابی آن اطلاعات کنند.

هنگامی که ما فایل ها و برنامه ها را از هارد درایو پاک میکنیم این فابل هل و برنامه ها معمولا چیز های اضافی را از خود به جای میگذارند که به کمک این چیز های اضافی ما می توانیم هم آن فایل را ریکاروی کنیم و هم از آن طرف از طریق این فایل های به جا مانده دیگران می توانند به انها دسترسی پیدا کنند و این میتواند اطلاعاتی را که شما نمی خواهید در اختیار دیگران قرار گیرد را در معرض خطر قرار گیرند.

Hardwipe یک برنامه بسیار مفید برای حذف کامل نرم افزارها و فایل هایی است که شما نمی خواهید بعد از حذف آنها امکان ریکاوری کردن آن نیز وجود داشته باشد و Hardwipe میتواند کاری کند که این اطلاعات و و فایل های حذف شده به طور کلی غیر قابل دسترس شوند. Hardwipe از رابط کاربری بسیار ساده ای برخوردار است بطوری که از طریق ستون سمت چپ در این نرم افزار می توانید اقداماتی مانند حذف فایل هل و پوشه ها و ایجاد فضای اضافی را انجام دهید.زمانی که شما فایل هایی را که برای حذف کامل انتخاب کردید و بر روی دکمه OK  کلیک کردید دیگر این فایل ها به هیچ وجه قابل ریکاوری کردن و دسترسی پیدا کردن نمی باشد.

 

 

دانلود Hardwipe 5.2.0 - نرم افزارحذف کامل اطلاعات در ویندوز

 

 

ویژگی های Hardwipe نرم افزار حذف کامل اطلاعات نسخه ویندوز  :

•   امکان ریشه کن کردن اطلاعات و فایل ها بطور کامل

•   امکان اسکن هارد درایو ها و ایجاد فضای خالی

•   رابط کاربری بسیار ساده

•   کم حجم و رایگان

 

اپلیکیشن های مشابه  Hardwipe :

دانلود AppRemover 3.1.18.1 حذف کامل آنتی ویروس در ویندوز + فیلم آموزش

 دانلود Revo Uninstaller Free 3.1.5 – حذف آسان برنامه ها